Osocze Bogatopłytkowe

Preparat z własnej krwi, odwirowanej w specjalistycznej wirówce, co zapewnia uzyskanie wysokiej jakości płytek krwi i odpowiedniego stężenia czynników wzrostu. Jest to gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności zabiegu.

Wykorzystujemy sprzęt amerykańskiej firmy ARTHREX oraz specjalne probówki, pozbawione antykoagulantu. Materiał jaki uzyskujemy do wstrzyknięć jest naturalny, pozbawiony chemii, dzięki czemu przy podawaniu brak nieprzyjemnych objawów „szczypania” związanych z antykoagulantami stosowanymi w innych probówkach. Istotą zabiegu jest podanie cienką igłą do skóry – koncentratu płytek krwi, które zawierają olbrzymią ilość substancji czynnych, naturalnych czynników wzrostu niezbędnych do naprawy tkanek, przebudowy naczyń, regeneracji skóry. Podanie osocza aktywuje fibroblasty do produkcji kolagenu, poprawia pracę komórek macierzystych.

Biostymulacja zapewnia odnowę, regenerację skóry, wygładzenie zmarszczek, poprawę jędrności. Zabieg stosowany z powodzeniem przy spłycaniu blizn potrądzikowych, łysieniu androgenowym, wspomaganiu terapii laserowych.

Tak zwany „wampirzy lifting” to popularna nazwa zabiegu polegającego na wprowadzeniu osocza do skóry twarzy za pomocą mikronakłuć. Do wprowadzenia osocza w skórę stosujemy urządzenie DERMAPEN firmy REVISAGE.

DERMAPEN (Revisage) + OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE „Wampirzy Lifting”

CENA
TWARZ800 zł - 1000 zł