Hydroimpact

Ręczne oczyszczanie skóry poprzedzone tzw. „Parówką” powoli odchodzi do lamusa.

Opracowana w Korei Płd. , państwie przodującym w technologiach kosmetologii i medycyny estetycznej, nieinwazyjnego dogłębnego oczyszczania skóry z użyciem czystego, medycznego wodoru dotarła również do nas.
Antyoksydacyjne działanie wodoru zostało opisane w specjalistycznym czasopiśmie „ HYDROGEN MOLECULAR BIOLOGY AND MEDICINE” w 2015 roku przez japońskich naukowców.

Dostarczone dowody wskazywały ,że czysty wodór działa jako wybiórczy wychwytywacz form tlenu. Ma silne działanie redukujące wolne rodniki tlenowe, które doprowadzają do uszkodzeń komórek skóry i zapoczątkowują procesy starzenia.

1. HAND PIECE – głowica dozuje pod ciśnieniem strumień wody przesycony pęcherzykami aktywnego czystego wodoru- najlżejszego z gazów- łatwo przenika nawet do głębokich porów, odblokowuje ujścia gruczołów łojowych , wyprowadza na zewnątrz zalegającą treść rogową, resztki makijażu i zanieczyszczeń. Uderzenie strumienia wody powoduje jednoczesne złuszczanie warstwy rogowej naskórka i działa jak peeling. Obieg wody jest zamknięty , zużyta woda jest odprowadzana do osobnego pojemnika. Dodatkowo głowica ma wbudowaną lampę LED o właściwościach odkażających.

2. Głowica ROLLER TYPE – Elektroporacja z falą radiową średniej częstotliwości oraz lampą LED. Otwiera drogę do wprowadzania aktywnego wodoru do komórek i nie tylko… Daje możliwość wprowadzenia w głąb skóry wyspecjalizowanych kosmeceutyków poprawiających jędrność i napięcie (dobór – wg zaleceń kosmetologa)

Zabieg bezpieczny, bezinwazyjny dla każdego rodzaju skóry

Daje głębokie oczyszczenie , poczucie świeżości, nawilżenia twarzy. Wodór utrzymuje się w skórze kilka dni. W zasadzie nie ma przeciwwskazań do stosowania Hydroimpactu . Jedynym przeciwwskazaniem jest aktywna infekcja ( typu: stany ropne, opryszczka) oraz choroba nowotworowa. W przypadku ciąży , karmienia piersią , przy obecności rozrusznika serca zaburzeń neurologicznych – ogranicza się tylko do głowicy HAND PIECE – czyli oczyszczania .Rezygnujemy natomiast z elektroporacji i liftingu falą radiową