Clearflift

Laser nieablacyjny – to znaczy, że działamy w sposób nieuszkadzający powierzchniowej warstwy skóry, czyli naskórka. Zabieg całoroczny przeznaczony dla kobiet i mężczyzn chcących zachować gładką, rozjaśnioną i jędrną skórę na wiele lat.

Wiązka lasera w technologii Q-switch powoduje powstanie bardzo krótkiego impulsu o wysokiej energii. Działa na skórę w sposób mechaniczny a nie termiczny jak większość laserów.

Powstaje w sposób frakcyjny. Oznacza to, że powstają drobne kolumny mikrouszkodzeń pod naskórkiem, które pozostawiają nienaruszoną powierzchnię skóry. W sposób frakcyjny to znaczy wokół mikokanalików utworzonych przez działanie lasera na fragmenty zdrowej skóry, skąd następuje proces gojenia i przebudowy. Trwa ona kilka tygodni. Kosmetolog dobiera parametry zabiegu w zależności od potrzeb. Na innej głębokości działamy przy redukcji zmarszczek, na innej w przypadku wiotkości skóry i na innej, jeżeli problemem są przebarwienia. Rozjaśnienie, zmniejszenie zmian pigmentacyjnych, poprawę napięcia skóry widać już po pierwszym zabiegu. Najlepszy efekt uzyskuje się po 3-5 sesjach przeprowadzonych co kilka tygodni, ponieważ podczas jednego zabiegu naświetlanych jest tylko około 30% powierzchni skóry. Regularnie powtarzany 1 raz w roku daje znakomite rezultaty. W znacznym stopniu spowalnia proces starzenia, następuje zmniejszenie przebarwień, spłycenie zmarszczek, poprawa jakości i kondycji skóry.